1 ianuarie 1970

Cei doi militari din Botoșani, răniți în explozie, tratați la cel mai bun spital de arși din Europa. Ministrul Apărării: „Dincolo de orice funcție sau uniformă, vorbim despre doi oameni de-ai noștri”

Cei doi militari din Botoșani, care au fost răniți în explozie, vor fi tratați la cel mai bun spital de arși din Europan, potrivit ministrului Apărării, Radu Miruță. Cei doi vor primi îngrijiri medicale de specialitate la Queen Astrid Military Hospital, fiind transportați cu o aeronavă militară a Forțele Aeriene Române. Transferul acestora a fost […]

Toate drepturile rezervate - AGENTIA DE STIRI BOTOSANI SRL

Proiect finanţat de Uniunea Europeană şi Guvernul României, în cadrul Programului Naţional de Dezvoltare Rurală 2014 - 2020, Măsura 19 – LEADER, in cadrul Asociatiei GAL Codrii de Arama - www.codriidearama.eu

https://agriculture.ec.europa.eu