ger, frig, termometru, stiri, botosani, meteo,Termometrele au indicat, miercuri dimineaţă, la ora 8.00, temperaturi de - 4,5 grade la Staţia Meteo din municipiul Botoşani. Aceasta a fost cea mai scăzută temperatură a iernii, după ce marţi dimineaţă au fost -3,1 grade.

La Darabani erau, miercuri dimineaţă, tot la ora 8.00, -1,4 grade Celsius, în timp ce la aceeaşi oră la Staţia Meteo de la Stânca (Ştefăneşti) a fost întregistrată o valoare pozitivă, de 0,2 grade Celsius.

Urmareste-ne pe Google News

 

Toate drepturile rezervate - AGENTIA DE STIRI BOTOSANI SRL

Proiect finanţat de Uniunea Europeană şi Guvernul României, în cadrul Programului Naţional de Dezvoltare Rurală 2014 - 2020, Măsura 19 – LEADER, in cadrul Asociatiei GAL Codrii de Arama - www.codriidearama.eu

https://agriculture.ec.europa.eu